Mūsu pakalpojumi

Pakalpojumi

DĀRZU
DIZAINS

Lai taptu skaists un funkcionāls dārzs, JARDI ainavu arhitekts vispirms iepazīst vidi, kurā dārzs iecerēts, un cilvēkus, kuri šajā dārzā uzturēsies. Tad notiek plānošana. Dārza dizaina veidošana ir gan māksla, gan zināšanu kopums. Veiksmīga dārza plānojumā valda harmonija un pastāv mijiedarbība starp dabas elementiem, cilvēka raksturu un būvju funkcionalitāti.

DĀRZU
IERĪKOŠANA

JARDI veic dārzu ierīkošanu pēc projekta, kas var būt mūsu speciālistu sagatavots vai klienta rīcībā jau esošs projekts. Ierīkošanas procesā pievēršam lielu uzmanību plānveida darbu secībai, kā arī izmantojamo materiālu piemērotībai, kvalitātei un apjomam. Vislabāk teritorijas apzaļumošanu ir uzsākt pēc būvniecības darbu pabeigšanas.

DĀRZU
KOPŠANA

JARDI kopj un uztur gan tos dārzus, ko veidojuši paši, gan arī citu ierīkotus un jau esošus dārzus. Kopšana ir būtisks dārza dzīves turpinājums. Regulāri kopts dārzs saviem saimniekiem pateicībā par viņu rūpēm sniedz atpūtu, koši zied un dāvā sulīgus augļus.

DEKORATĪVIE
STĀDĪJUMI

JARDI plāno un ierīko gan jaunus dekoratīvos stādījumus, gan arī veic esošu stādījumu rekonstrukciju. Plānojam un ierīkojam skuju un lapu koku, krūmu stādījumus, ziemciešu un vasaras puķu, kā arī jauktu un pļavas tipa dekoratīvos stādījumus. Palīdzam izvēlēties atbilstošus augus Jūsu dārzam, ņemot vērā augsnes un gaismas īpatnības, kā arī laiku, ko varēsiet veltīt apstādījumu kopšanai.

DZĪVŽOGI

Jau vēsturiski dzīvžogi tiek izmantoti īpašuma robežu iezīmēšanai, kā arī, lai veidotu tā vizuālo tēlu. Dzīvžogiem ir ne tikai dekoratīva nozīme, tie pilda arī daudz praktisku funkciju – pasargā no vēja un putekļiem, apslāpē troksni, aizsedz no ziņkārīgiem skatieniem, norobežo dažādas dārza zonas, kalpo kā aizsargjoslas un barjeras savvaļas dzīvniekiem.

ZĀLIENS

Skaists un labi kopts mauriņš ir katra dārza lielākā vērtība. Zāliens telpiski apvieno dārza sastāvdaļas – ēkas, celiņus, apstādījumus. Klasiski zāliens kalpo kā fons apstādījumiem, tomēr dizainā zālienu var akcentēt arī kā dārza galveno elementu. Zāliena praktiskā funkcija ir zemes virskārtas stiprināšana, putekļu piesaiste un gaisa mitruma palielināšana.

LAISTĪŠANAS
SISTĒMAS

Kvalitatīva un pareiza dārza laistīšana ir skaista dārza atslēga. Augiem, tieši tāpat kā cilvēkiem, ūdens un barības vielas ir vitāli svarīgas. Nekam citam dārza kopšanā nav nozīmes, ja zālienam un apstādījumiem trūkst ūdens.

CIETIE
SEGUMI

JARDI komanda piedāvā izbūvēt terases, nelielus bruģa laukumus un dārza takas. Plānojot jaunus dārzus, mūsu ainavu arhitekts palīdzēs izplānot Jūsu dārzam funkcionālus un ērtus cietos segumus. Lielākas bruģa izbūves nodrošinām sadarbībā ar saviem partneriem.

SAZINIES AR MUMS

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"