Privātuma politika

Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA “JARDI” mājas lapu www.jardi.lv (turpmāk tekstā – “vietne”) un sniegtajiem produktiem un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz [email protected].

Lietojot šo vietni un SIA “JARDI” sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot personas datus šajā vietnē, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.
Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

 • apstrādāt jūsu datus (saskaņā ar šo privātuma politiku un ievērojot jūsu tiesības);
 • izmantot sīkdatnes (jūs varat atslēgt lielāko daļu sīkdatņu);
 • izmantot tīmekļa analītikas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
 • izmantot mērķētas reklāmas rīkus (jūs varat atslēgt šo iespēju);
 • sazināties ar jums ar e-pasta starpniecību (mēs nesūtīsim jums nebūtiskus e-pasta ziņojumus, ja vien jūs nepierakstīsieties to saņemšanai).

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot vietnē pieejamo kontaktformu un citā tiešā saziņā ar mums. Mājas lapas kontaktformā jums ir jānorāda vārds, kontaktinformācija, adrese (kurā atrodas jūsu dārzs) un cita informācija kuru jūs vēlaties mums sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai:

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos produktus, pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt,
 • veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga jūsu nopirkto produktu vai pakalpojumu lietošanai, jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: [email protected].

Kad mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām?

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam iegūtos personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie mums ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Sīkdatnes un kā mēs tās lietojam?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu vietnes darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu vietnes apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā. Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm.

Kā jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos:

 • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.
 • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu noteiktu veidu sīkdatnes, būtiski neietekmējot jūsu lietotāja pieredzi.
 • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas, izmantot bezmaksas rīkus Your Online Choices vai YourAdChoices.

Kādas ir jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem?

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Jautājumi

Ja jums rodas jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot uz [email protected].

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"