Dārzu kopšana

Dārzu kopšana

Dārzu kopšana

DĀRZU
KOPŠANA UN UZTURĒŠANA

Kopjam un uzturam gan tos dārzus, ko esam veidojuši paši, gan arī citu ierīkotus un jau esošus dārzus. Kopšana ir būtisks dārza dzīves turpinājums. Regulāri kopts dārzs saviem saimniekiem pateicībā par viņu rūpēm sniedz atpūtu, koši zied un dāvā sulīgus augļus.

DĀRZU
KOPŠANAS PAKALPOJUMI

Veidojam dzīvžogus, veicam koku un krūmu apgriešanu, nodrošinām dažādām augu grupām atbilstošu mēslošanu, atbrīvojam dekoratīvos stādījumus no nezālēm, atjaunojam apdobes un mulčas segumus, veicam zāliena vertikulāciju un mēslošanu, kā arī citus dārza kopšanas darbus pēc nepieciešamības un saskaņā ar vienošanos.

Dārza kopšanas pakalpojumi
Dārza kopšana

DĀRZU
KOPŠANAS BIEŽUMS

Par dārza kopšanas biežumu ar klientiem vienojamies individuāli. Tās var būt dažas reizes sezonā vai regulāras apkopes, vai pēc nepieciešamības.

Cik maksā dārza kopšana?

Dārza kopšanas darbus veicam saskaņā ar stundas likmi, sākot no 12 EUR/h. Papildus tiek aprēķinātas transporta, materiālu un dārza atkritumu utilizācijas izmaksas.

Kur pieejams dārza kopšanas pakalpojums?

Dārzu kopšanu piedāvājam 50 km reģionā no Saulkrastiem.

SAISTĪTIE DARBI

SAZINIES AR MUMS

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"