Dārzu ierīkošana

Dārzu ierīkošana

Dārza ierīkošana

DĀRZA
IERĪKOŠANAS PLĀNOŠANA

Veicam dārzu ierīkošanu pēc projekta, kas var būt mūsu speciālistu sagatavots vai klienta rīcībā jau esošs projekts. Ierīkošanas procesā pievēršam lielu uzmanību plānveida darbu secībai, kā arī izmantojamo materiālu piemērotībai, kvalitātei un apjomam. Vislabāk teritorijas apzaļumošanu ir uzsākt pēc būvniecības darbu pabeigšanas.

DĀRZU
IERĪKOŠANAS SEZONA

Dārzu var ierīkot visas sezonas garumā no pavasara līdz pat septembrim. Vēlāk, sākoties rudenim raksturīgajiem lietiem, kvalitatīva darbu norise var būt apgrūtināta, bet pārāk vēlu rudenī sētam zālienam veidojas vāja sakņu sistēma.

Dārzu ierīkošanas sezona
Sagatavošanās darbi dārza ierīkošanai

SAGATAVOŠANĀS
DARBI DĀRZA IERĪKOŠANAI

Rudenī var veikt dažādus sagatavošanās darbus – pamata grunts slāņa līdzināšanu, stādlaukumu izrakšanu, auglīgās augsnes ievešanu un rupjo līdzināšanu, drenāžas sistēmu izveidi un bruģēšanas darbus.

Kādas ir dārza ierīkošanas izmaksas?

Dārza ierīkošanas izmaksas tiek aprēķinātas, ņemot vērā izstrādāto projektu. Tāmes galvenās sadaļas veido stādi, materiāli, tehnika, transports un darbs. Katram objektam tāme tiek sagatavota individuāli saskaņā ar projektu, faktisko situāciju dabā un dārza saimnieka vēlmēm.

Vai dārzu var ierīkot pa daļām?

Sadalot dārza ierīkošanu vairākos posmos, palīdzēsim izplānot un sadalīt secīgi veicamos darbus.

Kur pieejams dārza ierīkošanas pakalpojums?

Dārzu ierīkošanu veicam līdz 100km rādiusā no mūsu bāzes vietas Saulkrastos.

SAISTĪTIE DARBI

SAZINIES AR MUMS

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"