Cietie segumi

Cietie segumi

Cieto segumu izbūve

CIETO
SEGUMU IZBŪVE

JARDI komanda piedāvā izbūvēt terases, nelielus bruģa laukumus un dārza takas. Plānojot jaunus dārzus, mūsu ainavu arhitekts palīdzēs izplānot Jūsu dārzam funkcionālus un ērtus cietos segumus. Lielākas bruģa izbūves nodrošinām sadarbībā ar saviem partneriem.

CIETO
SEGUMU PLĀNOŠANA

Galvenais princips, pēc kā vadīties, plānojot cietos segumus, mums ir cilvēks un viņa vajadzības. Cietie segumi dārzā ir nepieciešami auto transportam, gājējiem, rotaļu laukumiem, ugunskura vietai un saimniecības zonām. Labi plānoti un būvēti ceļi pagalmā rada kārtības, tīrības un drošības sajūtu. Savukārt dārza takas ir viens no ainavas elementiem – tie nodrošina ērtu pārvietošanos, savienojot dažādus pagalma objektus, un tiem ir arī dekoratīva nozīme.

Cieto segumu plānošana
Kādu materiālu izvēlēties dārza takām?

Takas pagalmā iespējams veidot no dažādiem materiāliem, piemēram, no dabīgā akmens. Var izklāt oļus un šķembas, jo tie ir ideāli piemēroti nelielām platībām, kur bruģēšana būtu sarežģīta vai nepraktiska. Tāpat ilgi kalpos celiņš no bruģakmens vai trotuāra flīzēm. Vēloties izveidot oriģinālus celiņus, bieži vien tiek izmantots betons vai betona plāksnes.

Vai mazā dārzā ir nepieciešami cietie segumi?

Dārza takas ir vairāk aktuālas tieši mazos dārzos. Lai gan sākumā varētu šķist otrādi, lielās teritorijās zāliens izmīdās mazāk, nekā mazās teritorijās, jo lielā platībā cilvēks izvēlas dažādus pārvietošanās ceļus, kā rezultātā slodze uz zālienu tiek izdalīta lielākā platībā.

SAISTĪTIE DARBI

SAZINIES AR MUMS

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"