Paveiktie darbi

Dekoratīvie stādījumi

Dekoratīvie stādījumi

APSTĀDĪJUMU
IERĪKOŠANA UN REKONSTRUKCIJA

Plānojam un ierīkojam gan jaunus dekoratīvos stādījumus, gan arī veicam esošu stādījumu rekonstrukciju. Veidojam skuju un lapu koku, krūmu stādījumus, ziemciešu un vasaras puķu, kā arī jauktu un pļavas tipa dekoratīvos stādījumus. Palīdzam izvēlēties atbilstošus augus Jūsu dārzam, ņemot vērā augsnes un gaismas īpatnības, kā arī laiku, ko varēsiet veltīt apstādījumu kopšanai.

APSTĀDĪJUMU
IERĪKOŠANAS PAKALPOJUMI

Ierīkojot apstādījumus, veicam stādu sagādi, sagatavojam stādlaukumus, veicam augsnes ielabošanu, ieklājam agrotekstilu un ierīkojam pilienlaistīšanu. Esošu dekoratīvo stādījumu rekonstrukciju iesakām veikt pakāpeniski, vispirms novērtējot stādījumus dažādos gadalaikos. Pārstādīšanu veicam, rūpīgi izvērtējot likvidējamos augus un papildinot dobes ar jauniem stādiem.

Apstādījumu ierīkošana
Dekoratīvo stādījumu kopšana

DEKORATĪVO
STĀDĪJUMU KOPŠANA

Dekoratīvo stādījumu kopšanu veicam visu sezonu, apgriežot un mēslojot augus, atjaunojot apdobes un mulčas segumu. Veicam dārzu ieziemošanas darbus.

Cik maksā apstādījumu ierīkošana?

Dekoratīvo apstādījumu ierīkošanas izmaksas veidojas atkarībā no izvēlētajiem augiem un stādu lieluma, stādlaukumu sagatavošanas (var būt nepieciešama pilnīga vai daļēja augsnes nomaiņa vai ielabošana), objekta atrašanās vietas un veicamo darbu apjoma. Katram objektam tāme tiek sagatavota individuāli.

Kad vislabāk pārstādīt augus?

Augu pārstādīšanai parasti labākais laiks ir agrs pavasaris, tomēr atsevišķiem augiem labāks laiks pārstādīšanai ir rudens. Jāņem vērā, ka agri pavasarī daudzus augus nav iespējams novērtēt, jo tie vēl nav salapojuši, tādēļ pārstādīšanas darbs ir jāplāno laikus iepriekšējā sezonā.

Cik lielus kokus var pārstādīt?

Gadījumos, kad kokus vairs nevaram pārstādīt ar rokām, darbus veicam kopā ar Koki staigā kolēģiem, kuriem ir pieejama speciāla tehnika lielo koku pārstādīšanai. Pēc nepieciešamības var tikt pieaicināti ārvalstu sadarbības partneri.

SAISTĪTIE DARBI

SAZINIES AR MUMS

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"