MASTER SILTUMNĪCA AR VERSAĻAS IESEGUMU TAKĀM

MASTER SILTUMNĪCA AR VERSAĻAS IESEGUMU TAKĀM

Mūsu klientam Garupē esam uzstādījuši Beļģu ražotāja Janssens siltumnīcu – MASTER 310 x 605, ko klients ir paredzējis dažādu siltumnīcu kultūru audzēšanai. Mūsu meistari siltumnīcā ir uzstādījuši augstās dobes no WPC dēļiem un izveidojuši takas no sīkšķembas jeb tā sauktā Versaļas maisījuma seguma. Papildus ražotāja standarta aprīkojumam, pie siltumnīcas notekas ir pievienota lietusūdens savācējmuca un solārā laistīšanas sistēma. Šī MASTER modeļa sānu sienas augstums ir 2m, jumta kores augstums 2,74m, kopējā platība 18,8 kvm. Siltumnīca aprīkota ar dubultām bīdāmām durvīm ar zemo slieksni, jumta logiem, Luvras stila sienas logu un automātiskiem logu atvērējiem.

Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"