MASTER MINI ORANŽĒRIJA DĀRZĀ RĪGĀ

MASTER MINI ORANŽĒRIJA DĀRZĀ RĪGĀ

Nelielā Rīgas dārzā esam uzstādījuši Beļģu ražotāja Janssens vienu no mazākajiem siltumnīcu modeļiem – MASTER 236 x 310cm. Siltumnīca ir uzstādīta uz bruģa plāksnēm, savukārt grīdas segumam ir izmantoti terases dēļi, lai pirms un pēc audzēšanas sezonas siltumnīcu varētu izmantot kā atpūtas vietu un ieturēt ģimenes maltītes dārzā. Terases segums ir izgatavots un uzstādīts kopā ar mūsu sadarbības partneri Mobilās terases.
Siltumnīcas sānu sienas ir 2m augstas, jumta kores augstums 2,6m. Tā ir aprīkota ar bīdāmām durvīm un zemo slieksni, diviem jumta logiem ar automātiskiem atvērējiem un Luvras sienas logu, kā arī padziļinātu plauktu siltumnīcas gala sienā.
Audzēšanai talkā nāk mūsu gudrie pašlaistošie podi, kas nodrošina augiem vienmērīgu mitruma līmeni un sniedz teicamu ražas kvalitāti.
Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV
SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"