MASTER ORANŽĒRIJA UZ TERASES SEGUMA

MASTER ORANŽĒRIJA UZ TERASES SEGUMA

Mūsu klientam Koknesē esam uzstādījuši Beļģu ražotāja Janssens populārāko oranžēriju no standarta modeļu klāsta – MASTER 4m x 6m, ko paredzēts izmantot kā atpūtas vietu un patvērumu sliktos laikapstākļos. Mūsu meistari oranžērijas pamatam ir uzstādījuši 72 kvm lielu WPC dēļu terases segumu. Šī MASTER modeļa sānu sienas augstums ir 2m, jumta kores augstums 2,78m, kopējā platība 24 kvm. Siltumnīca aprīkota ar dubultām bīdāmām durvīm ar zemo slieksni, jumta logiem, Luvras stila sienas logu un automātiskiem logu atvērējiem.

Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"