Dārza kamīni   Dārza kamīns HAWANA

Dārza kamīns HAWANA

217,00 

Augstas kvalitātes dārza kamīns HAWANA, kas izgatavota no 1,5mm bieza dabīgā tērauda. Produkts ir CookKing roku darbs un ražots Eiropā. Detalizētā apdare un kvalitatīvais metinājums padara produktu stabilu un ilgstoši izmantojamu. Mūsu dārza kamīns palīdzēs jums radīt lielisku atmosfēru gan dārzā, gan izbraukumos ārpus mājas.

Bezmaksas piegāde ar kurjeru tieši no ražotāja 5-10 darba dienu laikā.

 

 

SKU: CCKGS111484 Kategorija:

Apraksts

Augstas kvalitātes dārza kamīns HAWANA, kas izgatavota no 1,5mm bieza dabīgā tērauda. Produkts ir CookKing roku darbs un ražots Eiropā. Detalizētā apdare un kvalitatīvais metinājums padara produktu stabilu un ilgstoši izmantojamu. Mūsu dārza kamīns palīdzēs jums radīt lielisku atmosfēru gan dārzā, gan izbraukumos ārpus mājas. Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, kas izgatavota no biezas metāla loksnes, kamīns ātri uzkarst līdz augstai temperatūrai un vienlaikus nodod savu siltumu apkārtējai videi; tā rezultātā jūs varat ērti sasildīties, stāvot tā tuvumā. Krāsns dekoratīvā mala ir izgriezta no biezas tērauda loksnes ar CNC lāzeru. Kurinot kamīnu, redzēsiet uguns mirdzumu un tās mestās ēnas radīs patīkamu atmosfēru.
Krāsns gaisma un siltums noteiks jūsu dārza centrālo punktu un radīs unikālu, mājīgu atmosfēru. Ar dekoriem saskaņots dārza kamīns HAWANA papildus bagātinās teritoriju un piešķirs tai stilu un eleganci.
Visa konstrukcija ir ļoti stabila un izturīga. Visi elementi ir metināti viens ar otru; tā rezultātā ir radīts neticami stabils izstrādājums. Kamīnam ir plašs skursteņa izvads, kas izvada gāzes krāsns lietošanas laikā. Dārza kamīna augšējo paneli ir iespējams izmantot arī ēdiena gatavošanai un cepšanai. Šim nolūkam var izmantot pannu, gulaša katlu vai vienkāršu katlu.

Produkta izmēri:

  • augstums: 108cm
  • platums: 50cm
  • dziļums: 33cm
  • svars: 20kg
  • materiāla biezums: 1,5mm

Materiāls: dabīgais tērauds

Papildus informācija

Dimensijas 8 × 37 × 63 cm
SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"