MASTER SILTUMNĪCA SIGULDAS NOVADĀ AUDZĒŠANAI

MASTER SILTUMNĪCA SIGULDAS NOVADĀ AUDZĒŠANAI

Mūsu klientam Siguldas novadā uzstādīta Beļģu ražotāja Janssens populārākā siltumnīca no standarta modeļu klāsta – MASTER 4m x 6m, kas tiks izmantota dažādu siltumnīcu kultūru un vasaras puķu audzēšanai podos. Siltumnīca ir uzstādīta, izmantojot skrūvpāļus, uz grants seguma. Šī MASTER modeļa sānu sienas augstums ir 2m, jumta kores augstums 2,78m un kopējā platība 24 kvm. Aprīkota ar dubultām bīdāmām durvīm ar zemo slieksni, jumta logiem, Luvras stila sienas logu, automātiskiem logu atvērējiem, plauktiem, ēnošanas aizkariem un stiprinājumiem augu atsiešanai.

Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"