Ugunskuri un grili   Ugunskura vieta un grils PALERMO XXL

Ugunskura vieta un grils PALERMO XXL

309,00 

Augstas kvalitātes ugunskura vieta un grils PALERMO XXL – divi vienā, kas izgatavota no 2mm bieza dabīgā tērauda. Produkts ir CookKing roku darbs un ražots Eiropā. Detalizētā apdare un kvalitatīvais metinājums padara produktu stabilu un ilgstoši izmantojamu. Šī ugunskura vieta un grils ir ideāls risinājums visiem, kam ir svarīga drošība uguns iekuršanas laikā. Bļodas forma neļauj degošajai malkai izplatīties, piemēram, stipra vēja gadījumā.

Bezmaksas piegāde ar kurjeru tieši no ražotāja 5-10 darba dienu laikā.

SKU: CCKFB111561 Category:

Description

Augstas kvalitātes ugunskura vieta un grils PALERMO XXL – divi vienā, kas izgatavota no 2mm bieza dabīgā tērauda. Produkts ir CookKing roku darbs un ražots Eiropā. Detalizētā apdare un kvalitatīvais metinājums padara produktu stabilu un ilgstoši izmantojamu. Šī ugunskura vieta un grils ir ideāls risinājums visiem, kam ir svarīga drošība uguns iekuršanas laikā. Bļodas forma neļauj degošajai malkai izplatīties, piemēram, stipra vēja gadījumā. Pārnēsājamo uguns bļodu var izmantot dažādos veidos. Tā var būt praktiska vieta uguns iekuršanai, pārnēsājams grils, siltuma avots un stilīgs apgaismojums.
Mūsu ugunskura vieta un grils PALERMO XXL  ir izgatavota no dabīgā tērauda līdz ar to krāsas tonis var atšķirties no fotogrāfijās attēlotā produkta. Tā ir dabiska tērauda īpašība, un tai nav negatīvas ietekmes uz izstrādājuma funkcionalitāti vai stabilitāti.

Produkta izmēri

  • Bļodas diametrs 80cm:  biezums 2mm / augstums 35cm / svars 20 kg

Materiāls: dabīgais tērauds

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"