Ugunskuri un grili   Ugunskura vieta BOURBON

Ugunskura vieta BOURBON

180,00 261,00 

Augstas kvalitātes ugunskura vieta BOURBON ir Eiropā ražots produkts. Tās galvenās iezīmes ir liela bļoda, kas izgatavota no bieza tērauda, un detalizētā apdare. Visa konstrukcija ir ļoti stabila un izturīga. Visi elementi ir metināti kopā, lai radītu neticami izturīgu izstrādājumu.

Bezmaksas piegāde ar kurjeru tieši no ražotāja 5-10 darba dienu laikā.

SKU: N/A Category:

Description

Augstas kvalitātes ugunskura vieta BOURBON ir Eiropā ražots produkts. Tās galvenās iezīmes ir liela bļoda, kas izgatavota no bieza tērauda, un detalizētā apdare. Visa konstrukcija ir ļoti stabila un izturīga. Visi elementi ir metināti kopā, lai radītu neticami izturīgu izstrādājumu. Ugunskura vieta BOURBON var izmantot dažādos veidos. Tā var būt praktisks ugunskurs, pārnēsājams grils, siltuma avots un stilīgs apgaismojums. Bļodas forma neļauj degošajai malkai izplatīties, piemēram, stipra vēja gadījumā. Ugunskura vieta BOURBON ir izgatavota no neapstrādāta tērauda, bet tās gredzens – no izturīga kortēna tērauda (izturēts tērauds), kas piešķir tai raksturīgu krāsu. Šis izstrādājums tiek piedāvāts pārdošanai neapstrādātā stāvoklī, jo laikapstākļu ietekmē uz kortēna virsmas parādās aizsargslānis, kas līdzīgs rūsai. Tas ir pārklājuma slānis, kas aizsargā zemākos tērauda slāņus pret koroziju. Tas būtiski ietekmē bļodas izturību un arī estētisko vērtību, radot skaistu dārza dizaina elementu. Šī materiāla izmantošanas priekšrocība ražošanā ir tā, ka kortēna tēraudam nav nepieciešama impregnēšana un tas saglabājas teicamā stāvoklī, neraugoties uz ilgstošo lietošanu.

Produkta izmēri

  • Bļodai ar diametru 60cm:  biezums 2mm / augstums 30cm / kopējais platums 60cm / svars 13 kg
  • Bļodai ar diametru 70cm:  biezums 2mm / augstums 30cm / kopējais platums 70cm / svars 16 kg
  • Bļodai ar diametru 80cm:  biezums 2mm / augstums 30cm / kopējais platums 80cm / svars 19 kg

Materiāls: neapstrādāts tērauds / kortēna tērauds

Additional information

Izmērs

, ,

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"