Dārza instrumenti   Dārza šķēres ziedu griešanai Bellota

Dārza šķēres ziedu griešanai Bellota

10,49 

Dārza šķēres ziedu griešanai Bellota ir viegas un ergonomiskas šķēres, kas lieliski noderēs gan dārzā ziedu griešanai, gan floristikā ziedu pušķu veidošanai.

23 in stock

SKU: GDTGS3624 Category:

Description

Dārza šķēres ziedu griešanai Bellota ir viegas un ergonomiskas šķēres, kas lieliski noderēs gan dārzā ziedu griešanai, gan floristikā ziedu pušķu veidošanai. Dārza šķērēm ir divmateriāla pastiprināts rokturis ērtam satvērienam. Nerūsējošā tērauda asmens ar nelīpošu pārklājumu, kas atvieglo griešanu un apkopi. Šķēres ir ļoti parocīgas arī stingru ziedkātu – dāliju, asteru, rožu griešanai. Par ērtām tās atzinuši ne vien ziedu audzētāji, bet arī floristi, jo ar šķēru šaurajiem, taisnajiem asmeņiem ērti pielabot ziedu pušķus.

  • Vieglas un ergonomiskas
  • Divmateriāla rokturis ar pastiprinātu satvērienu maksimālai izturībai
  • Aizmirstiet par rūsēšanu, īpaši termiski apstrādāti nerūsējošā tērauda asmeņi
  • Garš un taisns asmens, ideāli piemērots vīnogulāju novākšanai. Ideālas arī smalkai griešanai un atzarošanai grūti aizsniedzamās vietās vai maziem balkona augiem

Svars: 0.09 kg
Garums: 190 mm
Platums: 50 mm
Materiāls: tērauds, poliamīds, elastomērs

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"