Dārza instrumenti   Dārza šķēres universālas Bellota

Dārza šķēres universālas Bellota

15,49 

Dārza šķēres universālas Bellota ir paredzētas griešanai līdz 25 mm diametrā. Vienas no populārākajām Bellota dārza šķērēm Latvijā, tām ir Patentēta regulēšanas sistēma.

23 in stock

SKU: GDTGS2352 Category:

Description

Dārza šķēres universālas Bellota ir paredzētas griešanai līdz 25 mm diametrā. Vienas no populārākajām Bellota dārza šķērēm Latvijā, tām ir Patentēta regulēšanas sistēma.
Dārza šķēres universālas Bellota ir lieliski piemērotas daudzgadīgo augu un nelielu zaru griešanai. Šķērēm ir divi griešanas režīmi. Nerūsējošā tērauda asmens ar nelīpošu pārklājumu, kas atvieglo griešanu un apkopi. Garš un izliekts asmens, kas nodrošina vienmērīgu griešanu. Šķēru rokturi lieliski iekļaujas rokā, un roka nepiekūst, arī strādājot ilgāku laiku.
Alumīnija korpuss lielākai izturībai, rokturis izgatavots no elastomēra labākai satveršanai un ērtākai lietošanai.

 • Griešana līdz 25 mm diametrā
 • Patentēta regulēšanas sistēma
 • Šķēres ir lieliski piemērotas ziemciešu un mazu zaru griešanai.
 • Ass un vienmērīgs griezums
 • Rokturis no elastomēra labākai satveršanai un ērtākai lietošanai
  Svars: 245 g
  Garums: 185 mm
  Platums: 50 mm
  Materiāls: alumīnijs, elastomērs
SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"