Pašlaistošie podi   Vāks audzēšanai Berberis podiem

Vāks audzēšanai Berberis podiem

8,20 

Vāks audzēšanai Berberis podiem ar regulējamu ventilāciju. Šis praktiskais palīgrīks pasargās jūsu stādus no sala un laikapstākļu svārstībām. Tas ir izstrādāts kombinācijai ar Berberis liela tilpuma pašlaistošajiem podiem un tas ir piederums, kas pieder ikvienā mājoklī. Stipra lietus vai vēja gadījumā ar 2 skavām piestipriniet vāku pie stādaudzētavas. Lietošana nav sarežģīta, vienkārši novietojiet vāku uz pašlaistošā poda un pēc nepieciešamības piestipriniet to ar skavām!

 

Komplektā ietilpst: 1x poda vāks, 1x vārsts ventilācijai, 2x skavas.

Noliktavā 1 gab.

SKU: SWBCVR2233 Kategorija:

Apraksts

Vāks audzēšanai Berberis podiem ar regulējamu ventilāciju. Šis praktiskais palīgrīks pasargās jūsu stādus no sala un laikapstākļu svārstībām. Tas ir izstrādāts kombinācijai ar Berberis liela tilpuma pašlaistošajiem podiem un tas ir piederums, kas pieder ikvienā mājoklī. Stipra lietus vai vēja gadījumā ar 2 skavām piestipriniet vāku pie stādaudzētavas. Vāks audzēšanai Berberis podiem lietošana nav sarežģīta, vienkārši novietojiet to uz pašlaistošā poda un pēc nepieciešamības piestipriniet to ar skavām!

Komplektā ietilpst: 1x poda vāks, 1x vārsts ventilācijai, 2x skavas.

Kādēļ izvēlēties pašlaistīšanas sistēmu?

Bez pašlaistīšanas sistēmas nav iespējams augsnē uzturēt stabilu mitruma līmeni – tā ir vai nu pārāk sausa vai pārāk mitra. Šī sistēma iepriecinās ne tikai augus, bet arī ļaus Jums aizmirst par laistīšanu, atstājot augus gudrās laistīšanas gādīgajā aprūpē, ilgāk atrodoties ārpus mājas vai dodoties ceļojumā.

Izmēri:

  • Augstums 22 cm
  • Platums 33 cm
  • Dziļums 33 cm
  • Svars 0,63 kg

 

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"