UGUNSKURA VIETAS IERĪKOŠANA

UGUNSKURA VIETAS IERĪKOŠANA

Ģimenes dārzā Saulkrastos esam izplānojuši un izbūvējuši ugunskura vietas laukumu ar takām, kas savieno dzīvojamo māju un pirti. Laukumam un celiņiem izmantots Versaļas segums, kas šajā zonā ienesīs vieglumu un tos būs viegli kopt. Iesegums atdalīts no mauriņa ar EkoBord apmalēm. Laukuma vidū izveidota dekoratīvo stādījumu dobe, kas turpina iesākto apstādījumu konceptu pārējā dārza teritorijā. Esošās priedes iekļautas segumā, veidojot mulčētas saliņas. Kūpinātavas pamatnei uzstādītas betona plāksnes.

SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"