T-MODEL EOS AR PAŠLAISTOŠAJIEM PODIEM

T-MODEL EOS AR PAŠLAISTOŠAJIEM PODIEM

Mārupē ģimenes dārzā esam uzstādījuši Janssens EOS līnijas T-veida oranžēriju uz bruģa seguma, kurā tomāti un citi dārzeņi tiks audzēti podos – gan parastajos, gan mūsu piedāvātajos – pašlaistošajos. Oranžērijai ir izvēlēta melnā krāsa, tā ir aprīkota ar dubultām atveramām durvīm, jumta logiem, Luvras stila logiem sienās, automātiskiem jumta logu atvērējiem un ēnošanas aizkariem. Ūdens padevi siltumnīcā nodoršina lietusūdens muca, kas pievienota pie siltumnīcas notekas un pēc vajadzības var tikt papildināta ar krāna ūdeni, kā arī solārā laistīšanas sistēma.
Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV
SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"