HELIOS ORANŽĒRIJA AR ANGĻU STILA STIKLIEM

HELIOS ORANŽĒRIJA AR ANGĻU STILA STIKLIEM

Mūsu klientam Zvejniekciemā esam uzstādījuši Beļģu ražotāja Janssens HELIOS līnijas oranžēriju 3,84m x 8,26m ar angļu jeb Viktorijas stila šaurajiem stikliem.. Vienas stikla sekcijas platums ir 37cm (standarta platums 74cm) un tas piešķir oranžērijai gan Viktorijas stila šarmu, gan arī vēl izturīgāku karkasu, jo sānu sienu profilu skaits ir dubultliels. Šī oranžērija ir paredzēta siltumnīcu kultūru audzēšanai augstajās dobēs, kuras pats saimnieks ir izgatavojis no rūsināta metāla. Iekšpusē ir izmūrētas divas starpsienas, kas tiks aprīkotas ar darba virsmu un instrumentu plauktiem. Lai audzēšanu varētu sākt agri pavasarī un turpinātu arī vēlu rudenī, siltumnīcā ir ievietotas divas infrasarkanās sienas lampas. Laistīšanai pie siltumnīcas notekām ir pievienotas divas lietusūdens mucas, no kurām ūdeni tālāk augiem piegādā divas solārās laistīšanas sistēmas. Tāpat siltumnīca ir aprīkota ar ēnošanas sistēmu, astoņiem automātiskiem jumta logiem un četriem Luvras sienas logiem, dubultām bīdāmām durvīm ar zemo slieksni.
Plašāka informācija, cenas un iegāde mūsu siltumnīcu mājas lapā STIKLASILTUMNICAS.LV
SIA "JARDI", Reģ.Nr. 52103105721, ir noslēgts līgums ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Nr. SKV-L-2023/17 par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”
SIA "JARDI", Reg. No. 52103105721, has concluded agreement with the Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) no. SKV-L-2023/17 about receiving support for merchants under the European Regional Development Fund project "Promoting International Competitiveness"